ERKEN REZERVASYON Toplam 292 Tesis listelenmiştir


ERKEN REZERVASYON

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, yaz sezonu başlamadan birkaç ay önce cazip ödeme seçenekleri ile tatil satın alma imkanı sunan kampanyalardır. Bu dönemde yapılan tüm alımlarda erken rezervasyon indirimleri uygulanır. %50’ye varan indirimlerde aynı zamanda taksit imkanları da sunulmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmanın en büyük avantajı yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak tatil satın alabileceğiniz gibi rezervasyon yaptırdığınız otelde hiçbir şekilde yer sıkıntısı yaşama riskinizin olmamasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için Ecctur.com’un Erken Rezervasyon sayfasını inceleyerek konaklamak istediğiniz otelden güvenli ve hızlı bir şekilde yerinizi ayırtabilirsiniz. Satın alma işlemi esnasında iptal sigortası yaptırdığınız taktirde otele giriş tarihinize 72 saat kalana kadar tatilinizi iptal ettirebilir, böylece son dakika aksilik yaşama derdine kesin çözüm bulmuş olursunuz. Bu sigorta sayesinde tatile ödediğiniz ücret tarafınıza kesintisiz olarak ödenecek ve planladığınız yeni tarihle alacağınız tatilin keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

Yaz tatilinize günü gününe karar verip sezon fiyatlarıyla almak yerine erken rezervasyon fırsatları ile tatilinizi aylar öncesinden %50’ye varan fırsatlarla satın alabilirsiniz. Bu fırsat sayesinde koşuşturma içinde geçen yılın tüm yorgunluğunu harika bir tatille keyfe dönüştürebilirsiniz. Dilediğiniz otelde yer sıkıntısı yaşamaksızın tüm imkanlardan doyasıya yararlanacağınız yaz tatili için erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Neden Erken Rezervasyon Yaptırmalıyım?

Ülkemizdeki oteller dinamik fiyatlama sistemiyle fiyatlandırma yapmaktadır. Yani, aynı uçak bileti fiyatlarında olduğu gibi otelde de doluluk oranı arttıkça fiyatlar artmaktadır. Erken rezervasyon döneminde ise böyle bir durum söz konusu değildir. Oteller hali hazırda boş olduğu için, fiyatlandırma minimum seviyeden başlar. Üstelik üzerine ekstra indirim oranları da eklenir. Öte yandan, Erken Rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonlarda müsaitlik sorunu da yaşanmaz. Ayrıca en önemlisi, Ecctur.com’un sunduğu iptal güvence paketi ile rezervasyonunuzu garanti altına alabilirsiniz. Yani, planlarınızda değişiklik olur da rezervasyonunuzu iptal etmek zorunda kalırsanız, hiçbir zorluk yaşamadan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İptal güvence paketi, tamamen siz tatil severlerin işlerini kolaylaştırmaya ve tatilini garanti almaya yöneliktir.

Erken  Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalıdır?

Erken rezervasyon dönemi için kesin bir tarih olmamakla birlikte, sezon açılmadan kış döneminde başlamaktadır. Rezervasyonunuzu en uygun fiyata yapmak için, Ecctur.com’un erken rezervasyon kampanyalarını takip etmelisiniz. İndirim oranları ve tarihler belli oldukça, internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden gerekli duyuruları yapmaktayız. Ayrıca, rezervasyonunuzu kampanya başladıktan sonra ne kadar erken yaparsanız, tatilinizi o kadar uygun fiyata satın alırsınız ve %50'ye varan indirim fırsatını yakalamış olursunuz.

Yaptırdığım erken rezervasyonun tarihini değiştirebilir miyim?
Erken rezervasyon işleminizi yaptırdığınız satış ofisimizi ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak tarih değişikliği yapmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde, oteldeki müsaitlik durumu doğrultusunda işleminiz kolaylıkla gerçekleştirilecektir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim

?>