Galeri

Tüm Fotoğraf ve Videolar

Kayseri Otelleri > Erciyes Otelleri > Otelleri
Erciyes Hill Hotel
  • Merkeze Uzaklık
  • Plaj
  • Ortalma Sıcaklık
  • Tatiliniz Güvende
  • Müşteri Memnuniyeti

İç Anadolu’nun en yüksek dağı Erciyes’in eteklerinde misafirperverliğini sunan Erciyes Hill Hotel kış sporlarına uygun merkezi zirve atmosferinde gerçekleşen aktivite ve 105 kişilik konferans salonları 40 oda 130 yatak kapasitesi pistlere olan ulaşım kolaylığı ve transfer kayak takımlarınız ile otele ulaşım kolaylığı kişiye özel hizmeti ile ayrıcalığı gösteriyor. Gelişen turizm ile birlikte kaliteli ve kon... Devamı

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
Tesis Bilgileri
Otel Özellikleri
Harita
Yorumlar
Genel Tanıtım

İç Anadolu’nun en yüksek dağı Erciyes’in eteklerinde misafirperverliğini sunan Erciyes Hill Hotel kış sporlarına uygun merkezi zirve atmosferinde gerçekleşen aktivite ve 105 kişilik konferans salonları 40 oda 130 yatak kapasitesi pistlere olan ulaşım kolaylığı ve transfer kayak takımlarınız ile otele ulaşım kolaylığı kişiye özel hizmeti ile ayrıcalığı gösteriyor.

Gelişen turizm ile birlikte kaliteli ve konforlu hizmet sağlayan Erciyes’te otel içi ihtiyacınıza yerinde cevap vermek üzere güler yüzlü personeli teknik donanımlı farklı iş anlayışlarına çözüm üretebilecek kriterlere uygun konferans salonları ile zirvede ki hak ettiği yeri alacak.

Otel Hizmetleri

Ücretsiz Olanaklar
Sigara İçme Alanı, Döviz Alım ve Satım, Lobi, 24 Saat Resepsiyon, İnternet Bağlantısı ve Kablosuz (Ücretsiz), Asansör, Vale Servisi, Fax / Fotokopi, Günlük Temizlik, Telefon ve Faks Hizmeti, Emanet Kasası, Bagaj Odası
Ücretli Olanaklar
Bar, Oda Servisi, Kayak Servisi (Ücretli), Havaalanı Servisi (Ücretli), Toplantı Salonu, A La Carte Restoran

Otel Özellikleri

Konaklamalara günlük skipass fiyatı dahil değildir. Skipass kullanımı misafirlere aittir. Transferler (Kayseri Havaalanı Otel – Otel Kayseri Havaalanı) fiyatlara dâhil değildir.( Rezervasyon esnasında transfer bilgilerinin belirtilmesi gerekir). Transfer taleplerinin en az bir gün önceden bildiriniz. Misafirler Kablosuz İnternet (Wireless) hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Kayak Hizmetleri ve  Kayak Hocası Talepleri ücretlidir (Kayak Evimiz Mevcuttur.).Extra  Eğlence Talepleri (Duruma  Göre) Ücretlidir.

Konsept Bilgileri

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)

Yarım pansiyon  konsept: Misafirin giriş günü akşam yemeği ile başlayıp çıkış günü kahvatlı yemeği hakkının bulunduğu konsepttir. Konsepte 2 öğün yemek ve yemekte alınan 1 ADET soft içecekler dâhildir. Tüm Local ve İmport İçkiler Ücretlidir.

Konum

Kayseri Erkilet Havalimanı: 30 km

Erciyes Kayak Merkezi: 450 m

Döner Kümbet: 25 km

Selçuklu Uygarlığı Müzesi: 25 km

Milli Mücadele Müzesi: 24 km

Tekir Kapı Kayak Merkezi: 100 m

 

HARİTA
YORUMLAR
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!